GenelYan Manşet

Ahmet Aydın’dan İl Genel Meclisi’ne ziyaret

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan ve üyelerine ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan’ı ve il genel meclisi üyelerini ziyaret etti.

Milletvekili Aydın, beraberinde Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve Ak Parti il başkan yardımcıları, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan’ı ve il genel meclisi üyelerini ziyaret etti

Ekim ayı toplantılarıyla birlikte hükümet konağı, il özel idaresi yeni hizmet binasına geçen ve il genel meclisini ziyaret eden, Aydın, il özel idare hizmet binasını gezerek yeni bina hakkında bilgi aldı.

Aydın, daha sonra Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan’ın makamında hem yeni bina hakkında hem de il genel meclisinin çalışmaları hakkında istişarede bulundu.

Ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren İl Genel Meclisi Başkanı Erdoğan, “Milletvekillerimizin, teşkilatımızın ve çalışma arkadaşlarımızın birlikteliğiyle Adıyaman geneli hizmet anlayışımızın ötesine giderek daha güzel hizmetler yapılacaktır.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu