EkonomiGölbaşıManşet

Gölbaşı heyetinden Toprak Mahsulleri Ofisi’ne ziyaret

Adıyaman AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın ve beraberindeki heyet, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Güldal'ı ziyaret etti.

TMO Genel Müdürlük binasında gerçekleşen ziyarete, Ahmet Aydın’la birlikte, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Hakan Toydaş, Beleören Belediye Başkanı Mahmut Turan, Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan, İl Genel Meclisi Üyeleri Mehmet Işıklar ve Mahmut Şahin katıldı.

Ziyarette TMO Genel Müdürü Güldal’a Gölbaşı peygamber üzümü ikram edildi ve başta kuru üzüm olmak üzere, ilçenin tarımsal ürünlerinin alımının TMO tarafından desteklenmesi konusunda destek istendi.

Gölbaşı Ak Parti ilçe Başkanı Hakan Toydaş ” Gölbaşılı Çiftçilerin Bir Yıl Boyunca Emek Edip , Uğraşların karşılığını alamadıkları Gölbaşımız için önemli mahsulleriden Kuru Peygamber Üzümünü iç pazarda tanıtmak , Çiftçimizin elini güçlendirmek için TMO Genel Müdürü Sayın Ahmet Gürdalı ziyaret ederek alım için talebimizi illettik . Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Güldal gerekli alım çalışmalarını başlatacağını sözünü aldık. Gölbaşılı Çiftçimize hayırlı olmasını diliyorum. Gölbaşı Kuru Peygamber Üzümünü iç pazarda ciddi bir talebin olmasını bekliyoruz. “dedi.

Hakan Toydaş ” Bizlere her daim öncülük ederek , Gölbaşı’na hizmet aşkı ile her geçen gün yeni projelerle destekleyen Değerli Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın Beyfendiye teşekkür ederim ” dedi ..

Genel Müdür Güldal ise, konuyla ilgili çalışma yapacaklarını ve ilgileneceklerini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu