smok

ManşetYaşam

Adıyamanlılar Vakfı burs başvuru sonuçları açıklandı

Adıyaman, Ankara ve İstanbul’da üniversite eğitimi gören toplam 926 öğrenci burs imkanından faydalanacak.

Liste şöyle;

Adıyamandaki Üniversitelerde okuyan öğrencilerin burs başvuru sonuçları açıklandı.

S.N. ADI SOYADI BÖLÜMÜ
1 ABDULKADİR KÜÇÜKASLAN HEMŞİRELİK ADYÜ
2 ABDULSAMET SİYAR HEMŞİRELİK ADYÜ
3 ABDUSSAMET AKIN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
4 ABDÜLSELAM PEKER ECZACILIK ADYÜ
5 ABUZER YORULMAZ ELEKTRİK ADYÜ
6 ADEM BARAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
7 ADEM BARAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
8 AHMET KARAKUŞ ECZACILIK ADYÜ
9 ALEYNA KARAKAŞ TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
10 ALİ BİÇER TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
11 ALİ EKİNCİ HEMŞİRELİK ADYÜ
12 ALPEREN ÇELİK KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
13 ARZU BOZAN İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
14 ARZU ERÇOBAN ECZACILIK ADYÜ
15 ARZU ÖCAL TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
16 ARZU ŞAHİN İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
17 ASLI ÇELİK EBELİK ADYÜ
18 ASLINUR KAZAN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
19 AYGÜL GÖLCÜK KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
20 AYHAN TUTAR FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
21 AYŞE KAHRAMAN HEMŞİRELİK ADYÜ
22 AYŞE KARAKUŞ SOSYAL HİZMETLER ADYÜ
23 AYŞE NUR ÇİÇEK İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
24 AYŞE NUR İNAN KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
25 AYŞE NUR İŞİK İKTİSAT ADYÜ
26 AYŞE YARAMIŞ TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
27 AYŞEGÜL KATUK TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
28 BAHAR DURSUN SOSYOLOJİ ADYÜ
29 BARIŞ BİLDİK TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
30 BAYRAM ALIŞ TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
31 BEDRİYE GÜNGÖREN EBELİK ADYÜ
32 BERAT CAN REHBERLİK VE PSİKO.DANIŞMANLIK ADYÜ
33 BERFİN AKIN HEMŞİRELİK ADYÜ
34 BERFİN ŞENLİK ECZACILIK ADYÜ
35 BERFİN ŞENLİK VERGİ UYGULAMALARI ADYÜ
36 BERFİN TOSUN DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
37 BERGEN DURMUŞ HEMŞİRELİK ADYÜ
38 BERNA ASLAN İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
39 BETÜL ÇAPUK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
40 BEYZA NUR DEMİRALP OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
41 BİLAL YILDIRIM TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
42 BURAK ÖZTÜRK TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
43 BURAK YAZGAN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
44 BÜLENT FIRAT İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
45 BÜNYAMİN GEYİK KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
46 BÜŞRA ZENGİN TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
47 BÜŞRANUR ARIK İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
48 CEBRAİL ORHAN ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
49 CEBRAİL ÖZBEK BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
50 CEMİLE BALCI SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
51 CENGİZ ŞAHİN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ ADYÜ
52 DERYA ŞAHİN ECZACILIK ADYÜ
53 DİLAN KILINÇ HEMŞİRELİK ADYÜ
54 EBRU HARAS İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
55 EDANUR AĞGÜL İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
56 EDANUR ŞAHİN ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
57 ELİF GENÇ İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
58 ELİF NUR ALTINDA İŞLETME ADYÜ
59 ELİF ÖZKOCAMAN SOSYOLOJİ ADYÜ
60 EMRE TURŞUCU TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
61 ENES ALTAN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
62 ENES ELÇİ İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
63 ENES GEÇİT TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
64 ENES KOÇ TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
65 ENSAR YÜCEL İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
66 ERHAN AŞUK TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
67 ERKAN DAĞ TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
68 ESENGÜL YAKAN HEMŞİRELİK ADYÜ
69 ESMA KARADOĞAN TARİH ADYÜ
70 ESRA KANAR KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
71 ETHEM DEMİREL ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
72 EYÜP CAN ÖZBİLGİN İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
73 EYÜP GÜLTEKİN MÜHENDİSLİK ADYÜ
74 EZGİ DEMİR FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
75 FAHRİYE AKGÜN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
76 FATMA ERDİNÇ RESİM ADYÜ
77 FATMA KAÇAR ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
78 FATMA SENA TATAR DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
79 FATMA ŞAHİN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
80 FİDAN ÖNAL TARİH ADYÜ
81 FUAT TOSUN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
82 FURKAN BEREKET HARİTA VE KADASTRO ADYÜ
83 FURKAN DEMİR TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
84 FURKAN TATAR KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
85 GAMZE ACAR DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
86 GAMZE ÇELİK ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
87 GAMZE ŞİMŞEK DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
88 GİZEM COŞAR TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
89 GİZEM ÖZCAN HEMŞİRELİK ADYÜ
90 GÜLŞEN POLAT İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
91 GÜLÜSÜM AYDIN İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
92 HABİB KARABABA İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI ADYÜ
93 HACİ ERBALI TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
94 HAKAN EDOĞAN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
95 HAKAN SAĞLIK KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
96 HALİME KARAKUŞ GIDA MÜHENDİSLİĞİ ADYÜ
97 HALİT DEMİRPOLAT İŞLETME ADYÜ
98 HAMZA HAN İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
99 HARUN BURAK BİLİR TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
100 HARUN TURAN ECZACILIK ADYÜ
101 HASAN BASRİ BOZTEMİR DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
102 HASAN KARACA BESYÖ ADYÜ
103 HATİCE ALTINTAŞ İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
104 HATİCE KARATAŞ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
105 HATİCE KÜBRA ATALAY HEMŞİRELİK ADYÜ
106 HATİCE ÖNDER İKTİSAT ADYÜ
107 HATİCE TURGUT İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
108 HATİCE YAKARYILMAZ ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
109 HATUN ÖZTÜRK TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
110 HAVVA AYDIN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
111 HÜLYA ERGÜN EBELİK ADYÜ
112 HÜSEYİN ÇAYIR İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
113 HÜSEYİN YALÇINTAŞ HEMŞİRELİK ADYÜ
114 İBRAHİM BOZKIR TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
115 İBRAHİM KURTBEY İNŞAAT TEKNİKERİ ADYÜ
116 İLKAY ÇİÇEK SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
117 İMREN GÜVEN İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
118 İPEK YÜKCÜ SOSYOLOJİ ADYÜ
119 İSAK KARAKEÇİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ADYÜ
120 KAAN TORUN DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
121 KADER ATALAY TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
122 KADER GÜVENÇ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
123 KASIM TUNÇ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
124 KÜBRA AKKUŞ EBELİK ADYÜ
125 KÜBRA DURSUN AŞCILIK ADYÜ
126 KÜBRA KÜÇÜKASLAN DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
127 KÜBRA PAMUK İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
128 KÜBRA YAMANDAĞ ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
129 MAHMUT BİLAL KÜÇÜKARSLAN TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
130 MAHMUT KILINÇ TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
131 MEHMET CİHAN KAYA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
132 MEHMET EKİN MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
133 MEHMET EMİN AYDIN İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
134 MEHMET KARATAŞ TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
135 MEHMET METE HEMŞİRELİK ADYÜ
136 MEHMET SADIK DEMİRALP TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
137 MEHMET SİDAR ŞAHİN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
138 MEHTAP ÖZTÜRK EBELİK ADYÜ
139 MELEK KANGAL TARİH ADYÜ
140 MELİKE TURAN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
141 MELİKŞAH KARATAŞ DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
142 MERVE BOZKURT İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
143 MERVE DEMİRCİ ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
144 MERVE DEMİREL KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
145 MERVE KARAKOÇ TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
146 MERVE KOCA EBELİK ADYÜ
147 MERVE SEFA BELLİ TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
148 MERVE TİLKİ TARİH ADYÜ
149 MERVENUR ÖZTÜRK İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
150 MERYEM DENİZHAN HEMŞİRELİK ADYÜ
151 MİNE BAYMIŞ DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
152 MUBERRA TEKİN İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
153 MUHAMMED EREN SUCU TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
154 MUHAMMED GÜVEN İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
155 MUHAMMED HÜSEYİN İLANLI ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
156 MUHAMMED MİRZA YELBOĞA DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
157 MUHAMMED MUSTAFA ALTUNTAŞ BİLGİSYAR PROGRAMCILIĞI ADYÜ
158 MUHAMMED MUSTAFA ÖZTÜRK TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
159 MUHAMMED NASURULLAH ŞAHİN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
160 MUKADDES ERSLAN RESİM ADYÜ
161 MURAT EKİCİ TIBBİ LABARATUVAR ADYÜ
162 MUSTAFA AKTAŞ İKTİSAT ADYÜ
163 MUSTAFA ÇELİK HEMŞİRELİK ADYÜ
164 MUSTAFA DEMİRCİ TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
165 MUSTAFA KARAASLAN BESYÖ ADYÜ
166 MUSTAFA KARATEKİN KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
167 MUSTAFA PARLAK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
168 MUSTAFA ŞAHİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ADYÜ
169 MÜNEVVER BOZKURT EBELİK ADYÜ
170 NEDİM DOĞAN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
171 NESLİHAN IŞIK TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
172 NESLİHAN UÇAR DİŞ HEKİMLİĞİ ADYÜ
173 NEŞE TANER SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
174 NİHAL KÖROĞLU REHBERLİK VE PSİKO.DANIŞMANLIK ADYÜ
175 ONUR CAN FIRAT İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
176 OSMAN ERDOĞAN KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
177 ÖMER FARUK BOLUK İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
178 ÖMER KÜÇÜK Makine mühendisliği ADYÜ
179 ÖZLEM AKTAN HEMŞİRELİK ADYÜ
180 PAKİZE DEĞİRMECİ TARİH ADYÜ
181 PINAR BAYRAM MATEMATİK ADYÜ
182 PINAR MEMİŞ GIDA TEKNOLOJİSİ ADYÜ
183 RABİA DÖYAN HEMŞİRELİK ADYÜ
184 RABİA İZCİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
185 RABİHA İDE FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
186 RAMAZAN ÇINAR REHBERLİK VE PSİKO.DANIŞMANLIK ADYÜ
187 RAMAZAN İLHAN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
188 RAZİYE ÇEVİK TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
189 REMZİ GÖK İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
190 REMZİ GÖK İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
191 RUKEN AYHAN HEMŞİRELİK ADYÜ
192 RUKİYE DAMAR KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
193 RÜMAYSA KILIÇ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
194 RÜMEYSA DELİKANLI HEMŞİRELİK ADYÜ
195 RÜMEYSA GÜNERİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
196 RÜMEYSA TAŞ HEMŞİRELİK ADYÜ
197 RÜMEYSA ÜLKÜ  ATLIHAN EBELİK ADYÜ
198 RÜVEYDA NUR OLT ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
199 SEDA KARAKEÇİ TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
200 SEDANUR MEŞE SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
201 SEDAT ÇİÇEK ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
202 SEDEF ORMAN İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
203 SELİN TURAN HEMŞİRELİK ADYÜ
204 SEMA ÇİÇEK ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
205 SEMA DOĞAN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
206 SENA NUR ERDEM OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
207 SERAP ACAR İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
208 SEVCAN DENİZHAN TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
209 SEVGİ ÖZLEM BİRDAL TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
210 SEVHAN KÜBRA VURAL İKTİSAT ADYÜ
211 SEVİM GÜNAYDIN EBELİK ADYÜ
212 SİBEL ACARBAŞ İŞLETME ADYÜ
213 SİBEL BALTALI EBELİK ADYÜ
214 SONGÜL HİLAL ARSLAN İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
215 SUAT POLAT ELEK.ELETR. MÜHENDİSLİĞİ ADYÜ
216 SUAT YASİN KAVAK KAMU YÖNETİMİ ADYÜ
217 SULTAN ATEŞ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ ADYÜ
218 SULTANNUR CAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
219 SÜMAYYA ÇETİN İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
220 SÜMEYYA DAĞ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ ADYÜ
221 SÜMEYYE AKGÜN İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
222 SÜMEYYE BETÜL KAYA İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
223 SÜMEYYE KAHRAMAN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
224 SÜMEYYE ORHAN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
225 TALİP BAYBATMAZ ECZACILIK ADYÜ
226 TUBA ŞAHİN TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
227 TUNAHAN YILDIRIM ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
228 USAME ELSEBE TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
229 ÜMMÜGÜLSÜM ÖZTÜRK TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
230 VEZİHA ÖZÇELİK FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
231 YEŞİM ÇOŞKUN HEMŞİRELİK ADYÜ
232 YILDIZ TOPRAK REHBERLİK VE PSİKO.DANIŞMANLIK ADYÜ
233 YONCA KARAKOÇ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
234 YUNUS ASLANTÜRK İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
235 YUNUS ZENCİRKIRAN İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
236 YUSUF ÇELİK İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
237 YUSUF ÇELİK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ADYÜ
238 YUSUF DEMİRTAŞ TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
239 YÜSRA YAKAN TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
240 ZAHİDE AYLİN SELÇUK ELEK.ELETR. MÜHENDİSLİĞİ ADYÜ
241 ZARİFE BUDAK İKTİSAT ADYÜ
242 ZEHRA KHAN HEMŞİRELİK ADYÜ
243 ZEHRA ÖZDEMİR TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
244 ZEYNEL ÖNDER TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
245 ZEYNEP ÇALIŞKAN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
246 ZEYNEP ÇANKAYA TÜRK DİLİ EDEBİYATI ADYÜ
247 ZEYNEP DOĞAN TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
248 ZEYNEP DOĞAN HEMŞİRELİK ADYÜ
249 ZEYNEP FIRAT İSLAMİ İLİMLER ADYÜ
250 ZEYNEP SEÇER TIP FAKÜLTESİ ADYÜ
251 ZİYA YAĞMURTAŞAN İŞLETME ADYÜ
252 ZÖHRE ERTÜRK İSLAMİ İLİMLER ADYÜ

İstanbul’daki Üniversitelerde okuyan öğrencilerin burs başvuru sonuçları açıklandı. Sezonun ilk programı olan Kasım Ayı Öğrenci Buluşması 7 Aralık 2019 Cumartesi Günü Saat 10.30’da Vakfımızın Genel Merkezinde Yapılacaktır. Aşağıda Listede ismi yer alan tüm bursiyerlerimizin katılımı gerekmektedir.

S.N. AD SOYAD ÜNİVERSİTE FAKÜLTE-BÖLÜM BURSİYER
DURUMU
1 ABDULKADİR ORHAN MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
2 ABDULLAH DAĞ GALATASARAY ÜNİ. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
3 ABDULLAH EMRE ZENGİN Sağlık bilimleri üniversitesi Tıp fakültesi YENİ BURSİYER
4 ABDULLAH HARUN KİNGİR İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA ORMAN FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
5 ABDULLAH TUĞLUK Haliç Üniversitesi Haliç Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
6 ABDULSAMMET KARAARSLAN İSTANBUL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
7 ABDULVAHAP UÇAR İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
8 ABDURRAHMAN ÇAĞATAY KİNGİR MARMARA ÜNİ. TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
9 ABDURRAHMAN EREN BAĞIŞLAR Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
10 ABDURRAHMAN TALHA KARAARSLAN Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
11 ABDÜLKADİR KAYA istanbul üniversitesi cerrahpaşa teknik bilimler meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
12 ABDÜLSAMET SEKMAN Medeniyet Üniversitesi Hukuk fakültesi YENİ BURSİYER
13 ABİDİN ÇİMEN Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YENİ BURSİYER
14 ADEM ÜMÜRHAN Marmara Üniversitesi Yok İlahiyat Fakültesi Yok YENİ BURSİYER
15 ADİLE GÜNAKIN YILDIZ TEKNİK ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
16 ADİLE NİLİFIRKA İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
17 AHMET BAYINDIR İSTANBUL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
18 AHMET SEVİNDİ MARMARA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
19 AHMET ALUÇ İSTANBUL ÜNİ. İKTİSAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
20 AHMET ÇAKMAK MİMAR SİNAN G.S. ÜNİ. MİMARLIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
21 AHMET ALPEREN YALDIZ İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
22 AHMET BALCI Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi YENİ BURSİYER
23 AHMET ÖZKAZANÇ İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi YENİ BURSİYER
24 AHMET UĞURLU İstanbul Gelişim Üniversitesi SAĞLIK BİLİMLER  FAKÜLTESİ YENİ BURSİYER
25 AHMET UTKU KARA İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
26 AHMET YÜCE İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi YENİ BURSİYER
27 AKİF YENİAY İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
28 ALEYNA AVCI İstanbul Biruni Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslekyüksekokulu YENİ BURSİYER
29 ALİ YALÇIN YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
30 ALİ YAŞAR MARMARA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
31 ALİ YÜKSEL İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
32 ALİ BAŞLİ Medeniyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
33 ALİ KAHRAMAN Medeniyet Üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi YENİ BURSİYER
34 ALPER TUNGA DUMAN İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
35 ALPER YASİN SEYHAN İstanbul 29 Mayıs Edebiyat Fakültesi Edebiyat fakültesi YENİ BURSİYER
36 ARAFAT ACAR Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
37 ARİF EMRE ALPTEKİN BOĞAZİÇİ ÜNİ. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
38 ARİF EMRE DİCLE İSTANBUL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
39 ARMAĞAN KÜBRA POLAT DEMİR İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
40 ASLI TÜRK İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
41 AYNUR ALPHAN İSTANBUL ESENYURT ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ MYO. ESKİ BURSİYER
42 AYSUN YAĞMUR Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Hemşirelik Fakültesi YENİ BURSİYER
43 AYŞE KARAKUŞ MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
44 AYŞE YILDIRIM MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
45 AYŞE BALLI İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
46 AYŞE UĞUR ÜSKÜDAR ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
47 AYŞE KAYA Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
48 AYŞE KILINÇ İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
49 AYŞE KULAK Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
50 AYŞE MİRAÇ GİCİ İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
51 AYŞE YALÇINKAYA Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu YENİ BURSİYER
52 AYŞENUR TEMUR İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi YENİ BURSİYER
53 BAYRAM KÖSE İSTANBUL ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
54 BAYRAM KAPLAN Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
55 BEDRİYE AKINCI MARMARA ÜNİ. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
56 BEDRİYE BETÜL BAYKUŞ İbn Haldun Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri YENİ BURSİYER
57 BEHZAT KAYA Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
58 BERAATHAN POYRAZ MARMARA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
59 BERAT DAMAR Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
60 BERAT MAT Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi YENİ BURSİYER
61 BERAT YAMAN İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
62 BERNA EGE Medeniyet Üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi YENİ BURSİYER
63 BETÜL TEKİN Medeniyet Üniversitesi Sağlık bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
64 BETÜL YILDIRIM İstanbul Sağlık bilimleri üniversitesi Hamidiye Sağlık Hizmetleri meslek yüksek okulu YENİ BURSİYER
65 BEYZA KAYA istanbul biruni üniversitesi meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
66 BEYZANUR ATLI Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
67 BİLAL HAZAR Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi YENİ BURSİYER
68 BİLAL KOYUN Boğaziçi Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu YENİ BURSİYER
69 BURAK CAN KILIÇ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
70 BURAK TAŞ Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi YENİ BURSİYER
71 BÜNYAMİN ERDİNÇ İSTANBUL ÜNİ. İKTİSAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
72 BÜNYAMİN ÖZBEY Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
73 BÜNYAMİN TATAR İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi YENİ BURSİYER
74 BÜNYAMİN TOPRAK İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
75 BÜŞRA COŞKUN Sağlık bilimleri üniversitesi SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
76 BÜŞRA DEMİR İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
77 BÜŞRA GÜLTER İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
78 BÜŞRA KARACA Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
79 CANSEL BALLIK İSTANBUL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
80 CEMAL TAŞ İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
81 CEMİLE TEKİN HATUN İstanbul Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi YENİ BURSİYER
82 CEYLAN KILINÇ MARMARA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
83 CİHAN İŞLEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
84 CİHAT TAŞKIN İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
85 DERYA TEKBAŞ MARMARA ÜNİ. SOSYAL BİLİMLER MYO ESKİ BURSİYER
86 DERYA BOZDEMİR Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi YENİ BURSİYER
87 DİLAN TEKİN MARMARA ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
88 DİLBER GÜNERİ Medeniyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
89 DİLEK ASLAN İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
90 DUYGU KAYA İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi YENİ BURSİYER
91 EBRU TAŞDEMİR İSTANBUL ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
92 EBRU SARAY İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
93 EBRU KARATAŞ BEZM-İ ALEM VAKIF ÜNİ. SAĞLIK HİZMETLERİ MYO. ESKİ BURSİYER
94 EBRU YALÇIN İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
95 EBUBEKİR UZUN İSTANBUL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
96 Ecem Yıldırım Üsküdar üniversitesi sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
97 EDA ARDA İstanbul Medipol Üniversitesi iletişim fakültesi YENİ BURSİYER
98 ELANUR KARANFİL MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
99 ELANUR KARAKAYA İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi YENİ BURSİYER
100 ELİF TOK İSTANBUL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
101 ELİF GÜRBÜZ Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Güzel Sanatlar  akültesi YENİ BURSİYER
102 ELİF NUR SİMA YILMAZ Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
103 EMİNE BULDUK MARMARA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
104 EMİNE BEYZA AKBAŞ MARMARA ÜNİ. GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
105 EMİNE BULUĞTEKİN İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
106 EMİNE ÇETİN İstanbul Gelişim Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YENİ BURSİYER
107 EMİNE GÖKÇE ÇELİK Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
108 EMRE KARAKAYA İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
109 EMRULLAH CEBE İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. MAKİNE FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
110 EMRULLAH BOZKURT İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
111 EMRULLAH SEVMİŞ Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
112 ENES AKGÜL İSTANBUL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
113 ENES DEMİR MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
114 ENES ELÇİ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MAKİNE FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
115 ENES ABDULLAH GÜRCAN İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Fakültesi YENİ BURSİYER
116 ENES ÇİNAR İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi YENİ BURSİYER
117 ENES ORHAN İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi YENİ BURSİYER
118 ENGİN DERE İstanbul Kültür Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
119 ENSAR İPEK MARMARA ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
120 EREN KARAKOCA AREL ÜNİ. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
121 EREN CAN SARICAN İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi YENİ BURSİYER
122 EREN DUYMAZ Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
123 ESENGÜL AĞDAŞ İstanbulŞişli Meslek Yüksek Okulu Sağlık Meslek Yüksek okulu YENİ BURSİYER
124 ESMA DERİN İSTANBUL ÜNİ. EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
125 ESMA ASLANCAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
126 ESMA BOZKURT Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
127 ESMA DEMİRCAN İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim fakültesi YENİ BURSİYER
128 ESMA MERYEM ORUÇ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fen-Edebiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
129 ESMA NUR ÖZER İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
130 ESMA NUR ÇİNTAY İstanbul Gelişim Üniversitesi sağlık meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
131 ESMA SEVİNÇHAN Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
132 ESMA SULTAN GÜL İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
133 ESMANUR GÜNAKIN Hamidiye sağlık bilimleri üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi YENİ BURSİYER
134 ESMANUR PEKER Marmara Üniversitesi adalet meslek yuksek okulu YENİ BURSİYER
135 ESRA ATAR Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi YENİ BURSİYER
136 ESRA DEMİREL Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi YENİ BURSİYER
137 ESRA KARACA İstanbul Üniversitesi İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
138 ESRA NUR MAÇİN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
139 ESRANUR AYŞİN Maltepe Üniversitesi Meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
140 EYLEM İRFAN MARMARA ÜNİ. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
141 EYÜP BEYAZKAYA İSTANBUL ÜNİ. EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
142 EYÜP DEDE üsküdar üniversitesi sağlık bilimleri YENİ BURSİYER
143 EYYÜP EMRE TAN MARMARA ÜNİ. TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
144 EZGİ ADA KÜÇÜK MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
145 EZGİ KIZILAY İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya-Metalurji Fakültesi YENİ BURSİYER
146 EZGİ ÖZDEMİR İstanbul sağlık bilimleri üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi YENİ BURSİYER
147 FARUK TATAR İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık hizmetleri meslek yuksek okulu YENİ BURSİYER
148 FATİH DURMUŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
149 FATİH ÇALIŞ AVRUPA MESLEK YUKSEKOKULU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI YENİ BURSİYER
150 FATİH ÇETİN İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi YENİ BURSİYER
151 FATMA BÜYÜKCOŞKUN BOĞAZİÇİ ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
152 FATMA KÖROĞLU İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
153 FATMA GÜLTEKİN İSTANBUL GELİŞİM ÜNİ. SAĞLIK MYO. ESKİ BURSİYER
154 FATMA KAYA MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
155 FATMA OKAT MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
156 FATMA AKGÜL Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
157 FATMA BERFİN BİÇER MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
158 FATMA BİLEN İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler myo YENİ BURSİYER
159 FATMA KARAASLAN İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
160 FATMA ZEHRA GÜLER İstanbul Sabahattin Zaim üniversitesi İslami İlimler YENİ BURSİYER
161 FERHAT TOKER İSTANBUL AYDIN ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
162 FEYA BİLGİÇ İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
163 FEYZA BÜŞRA ÖZKARA MARMARA ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
164 FİLİZ KOYUNCUOĞLU Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
165 FURKAN KUTLU MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
166 FURKAN SERT İSTANBUL ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
167 FURKAN GÜLMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
168 FURKAN ORAK İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. MADEN FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
169 FURKAN AYTEKİN Medeniyet Üniversitesi Medeniyet Edebiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
170 FURKAN KARAKUŞ İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
171 FURKAN MİRAY ATICI Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi YENİ BURSİYER
172 FURKAN SELİM ARSLAN Haliç Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
173 FURKAN YÜREK İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
174 GAMZE ÇOBAN İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
175 GAMZE NUR KARATAŞ  Medeniyet Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
176 GİZEM GÜRE YILDIZ TEKNİK ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
177 GÖKHAN ÇELİK Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi YENİ BURSİYER
178 GÜLBAHAR FIRAT İSTANBUL SAĞLIK ÜNV SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
179 GÜLBAHAR KARAKUŞ İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
180 GÜLBAHAR ŞAHİN istanbul üniversitesi cerrahpaşa teknik bilimler meslek yüksek okulu YENİ BURSİYER
181 GÜLCAN ALTUN İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
182 GÜLSÜM ÖZSÜRÜNÇ İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
183 GÜLSÜM SARIDOĞAN Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu YENİ BURSİYER
184 GÜLŞEN BOZAN İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
185 GÜNER ÖZTÜRK MARMARA ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
186 HABİB EKİNCİ Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi YENİ BURSİYER
187 HACI ALİ BOZDAĞ İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
188 HACI HÜSEYİN OĞUZ ACIBADEM ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
189 HACİ BOĞATEKİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUVARI ESKİ BURSİYER
190 HAKAN UYGUR İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
191 HAKAN ERTÜRK Biruni üniversitesi Eğitim fakültesi YENİ BURSİYER
192 HAKAN KARACA Yıldız Teknik Üniversitesi – İnşaat Fakültesi – YENİ BURSİYER
193 HALİL BALIĞIKURDU İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
194 HALİL İBRAHİM ÖZKAN İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
195 HALİL İBRAHİM ÜSTÜN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
196 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
197 HALİL İBRAHİM ASLAN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
198 HALİL İBRAHİM BAŞPINAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. UÇAK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
199 HALİME DOĞAN Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye hemsirelik fakultesi YENİ BURSİYER
200 HALİME GÜL TAMER İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
201 HAMZA ŞİMŞEK İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
202 HAMZA DEMİR BOĞAZİÇİ ÜNİ. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
203 HAMZA EMRE EKİNCİ MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
204 HAMZA ERBASAN İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık hizmetleri meslek yüksek okulu YENİ BURSİYER
205 HANIM DÖNMEZ İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
206 HARUN KILINÇ İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİ. PLATO MYO. ESKİ BURSİYER
207 HARUN ALAN İSTANBUL ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
208 HARUN KURAL İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
209 HASAN GİZLENCİ İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
210 HASAN AKARSLAN İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
211 HASAN NAİL ALKAYIŞ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
212 HASRET TEKDAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. MAKİNE FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
213 HATİCE DURAK NİŞANTAŞI ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
214 HATİCE TEKDEMİR İSTANBUL GEDİK ÜNİ. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
215 HATİCE BALLI İSTANBUL ÜNİ. FEN FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
216 HATİCE SULTAN ÇİTİL Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YENİ BURSİYER
217 HATİCE TÜRK İstanbul Arel Üniversitesi sağlık bilimleri yüksekokulu YENİ BURSİYER
218 HAVVA KAYA Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi YENİ BURSİYER
219 HEDİYE AKTAN MARMARA ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
220 HELİN ÇİFTÇİ İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık YENİ BURSİYER
221 HERDEM AYDOĞDU YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
222 HİLAL NERGİZ İstanbul medeniyet üniversitesi Hukuk fakültesi YENİ BURSİYER
223 HİLAL ŞENER Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
224 HİLAL YILMAZ İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi YENİ BURSİYER
225 HÜDANUR HAN Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
226 HÜLYA KARAYİĞİT MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
227 HÜMEYRA TOSUN Marmara Üniversitesi Marmara İlahiyat Fakültesi İlahiyat YENİ BURSİYER
228 HÜSEYİN SÜT MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
229 HÜSEYİN GÜLTEKİN İSTANBUL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
230 HÜSEYİN BARAN MARMARA ÜNİ. TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
231 HÜSEYİN DOĞAN İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
232 HÜSEYİN DOST Marmara Üniversitesi İktısat ve idari bilimler fakültesi YENİ BURSİYER
233 HÜSEYİN KARATAŞ İstanbul Arel Üniversitesi meslek yüksek okulu YENİ BURSİYER
234 HÜSEYİN ULAŞ ARSLAN Medeniyet Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
235 İBRAHİM KAYA MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
236 İBRAHİM OĞUZHAN İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
237 İBRAHİM UZUN İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
238 İBRAHİM HALİL KIZIL MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
239 İBRAHİM HALİL ALTUN İSTANBUL ÜNİ. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
240 İBRAHİM HALİL ŞAHİN MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
241 İBRAHİM HALİL YILDIRIM YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
242 İHSAN AMAN Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Uluslararası Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
243 İLKNUR ULAŞ İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
244 İREM AKAY MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
245 İREM NUR ARIK İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Hukuk YENİ BURSİYER
246 İREM TÜRKOĞLU Esenyurt üniveritesi Sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
247 İSMET ÇELİK İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi YENİ BURSİYER
248 KADİR KAYA Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
249 KADİR YILDIRIM İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
250 KARDELEN TEKİNERDOĞAN Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
251 KEREM TAŞAR İstanbul üniversitesi cerrahpaşa Hemşirelik Fakültesi Florence nightingale hemşirelik fakültesi YENİ BURSİYER
252 KEVSER PEHLİVAN SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV. ECZACILIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
253 KIYMET KAYA MARMARA ÜNİ. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
254 KÜBRA UĞURLU MARMARA ÜNİ. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
255 KÜBRA ATAŞ MARMARA ÜNİ. SAĞLIK HİZMETLERİ MYO. ESKİ BURSİYER
256 KÜBRA ALTUNBOĞA MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
257 KÜBRA KAYA İSTANBUL ÜNİ. EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
258 KÜBRA BAYBAY sağlık bilimleri üniversitesi hamidiye shmyo YENİ BURSİYER
259 KÜBRA ÇATAN İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hemşirelik Fakültesi Florance ninigingle YENİ BURSİYER
260 KÜBRA KARATAŞ Yeditepe Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi YENİ BURSİYER
261 KÜBRA KOYUN İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi YENİ BURSİYER
262 LÜTFİYE NUR SEÇGİN MARMARA ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
263 MAHİR YILMAZ İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi HAMİDİYE ECZACILIK FAKÜLTESİ YENİ BURSİYER
264 MAHMUT AKBAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği ESKİ BURSİYER
265 MAHMUT YAŞAR İSTANBUL GELİŞİM ÜNİ. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
266 MAHMUT TEPE YILDIZ TEKNİK ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
267 MAHMUT GAZİ ÖLÇER Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
268 MAHMUT SEVİNÇTEKİN İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YENİ BURSİYER
269 MAZLUM BADUR ALTINBAŞ ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
270 MEDİNE AY İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
271 MEDİNE TANK MARMARA ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
272 MEDİNE ALAKUŞ İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
273 MEHMET YOLDAŞ İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
274 MEHMET KUTLU İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
275 MEHMET İLHAN MARMARA ÜNİ. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
276 MEHMET KARADEDE İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
277 MEHMET KAYHAN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
278 MEHMET ÖZGER YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
279 MEHMET ÜNLÜ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
280 MEHMET ALİ ÖZCAN İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
281 MEHMET BAYAT sabahattin zaim üniversitesi islami ilimler YENİ BURSİYER
282 MEHMET ÇELEBİ İstanbul Aydın Üniversitesi Meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
283 MEHMET DOĞAN Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
284 MEHMET EMİN TAMER MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
285 MEHMET EMRE KORKMAZ BOĞAZİÇİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
286 MEHMET ENGİN TURAN İSTANBUL ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
287 MEHMET ERDOĞAN İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
288 MEHMET FATİH YILANCI YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
289 MEHMET FATİH TOPAL Marmara Üniversitesi Adalet meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
290 MEHMET FATİH TUĞ Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
291 MEHMET FATİH ULUÇAY İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
292 MEHMET FURKAN ALAY İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi YENİ BURSİYER
293 MEHMET FURKAN ÖZER İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ PLATO MESLEK YÜKSEK OKULU YENİ BURSİYER
294 MEHMET FURKAN YILDIRIM İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
295 MEHMET GAZİ YILMAZ MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
296 MEHMET GÜLTEKİN İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
297 MEHMET İSMAİL BARAK MARMARA ÜNİ. ADALET MYO. ESKİ BURSİYER
298 MEHMET KARA Sağlık bilimleri üniversite Sağlık bilimleri fakültesi YENİ BURSİYER
299 MEHMET MÜSLÜM İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
300 MEHMET OĞUZHAN ALTUĞ Koç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
301 MEHMET OKTAY İstanbul Gelişim Üniversitesi Meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
302 MEHMET SAİT ÇANKAYA İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
303 MEHMET SEKMAN İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YENİ BURSİYER
304 MEHMET ŞÜKRÜ COŞKUN YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
305 MEHMET YASİR DOĞAN İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi YENİ BURSİYER
306 MEHMET ZİYA ÇİMEN Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya-Metalurji Fakültesi YENİ BURSİYER
307 MELEK KORKMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
308 MELİH KEKLİKÇİ İSTANBUL ÜNİ. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
309 MELİH SİVRİDAŞDAN İSTANBUL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
310 MELİKE SAĞLAM sağlık bilimleri üniversitesi tıp fakültesi YENİ BURSİYER
311 MELİS ERDİNÇ OKAN ÜNİ. SAĞLIK HİZMETLERİ MYO. ESKİ BURSİYER
312 MELİSA ÇİFÇİ İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
313 MERVAN AKSAKALLI OKAN ÜNİ. UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
314 MERVE ÖKTÜLMÜŞ İSTANBUL ÜNİ. EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
315 MERVE KARACA İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
316 MERVE KILINÇ MARMARA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
317 MERVE DAĞLI BEYKENT ÜNİ. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
318 MERVE DEMİREL İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
319 MERVE ÖNDER İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
320 MERVE NUR YETİŞ MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
321 MERVE NUR KURKUSUZ İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
322 MERVE NUR KARLI MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
323 MERVE NUR AKTAŞ sağlık bilimleri üniversitesi hamidiye sağlık hizmetleri MYOu YENİ BURSİYER
324 MERVE NUR GÜNEL OKAN ÜNİVERSİTESİ YENİ BURSİYER
325 MERVE SEFA ÖZTÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİ. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
326 MERVE ŞİRİN GÜVENÇ Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
327 MERYEM SÖNMEZ MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
328 MERYEM CAN BEYKOZ ÜNİ. SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
329 MİHRİBAN ULUTAŞ İSTANBUL ÜNİ. EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
330 MİRAY PEKTAŞ İSTİNYE ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
331 MUHAMMED KÜSTÜK İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA VETERİNERLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
332 MUHAMMED TURAN MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
333 MUHAMMED KABAK İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİ. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
334 MUHAMMED MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
335 MUHAMMED BURAK SÜZEN İSTANBUL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
336 MUHAMMED CAN DURMUŞ Koç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
337 MUHAMMED CİHAD IŞIK İSTANBUL ÜNİ. EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
338 MUHAMMED FATİH KIZILTUNÇDEN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
339 MUHAMMED FATİH TUNCEL MARMARA ÜNİ. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
340 MUHAMMED FURKAN KARAKUŞ İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi YENİ BURSİYER
341 MUHAMMED FURKAN ZENGİN İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
342 MUHAMMED IŞIK İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YENİ BURSİYER
343 MUHAMMED MEHDİ FİDANCI MARMARA ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi ESKİ BURSİYER
344 MUHAMMED MELİH ÖZEN Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
345 MUHAMMED NURULLAH RENÇBER İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
346 MUHAMMED OĞUZ KORKMAZ MARMARA ÜNİ. TEKNİK BİLİMLER MYO. ESKİ BURSİYER
347 MUHAMMED RAŞİT GÜLTEKİN İSTANBUL AYDIN ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
348 MUHAMMED SEDAT AKSOYLU İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
349 MUHAMMED ŞÜKRÜ KARAKEÇİ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
350 MUHAMMET POLAT BOĞAZİÇİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
351 MUHAMMET ALAGÖZ İSTANBUL ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
352 MUHAMMET ALPAYDİN İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
353 MUHAMMET İŞİK İSTANBUL ÜNİ. İKTİSAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
354 MUHAMMET ONURSAL YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MAKİNE FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
355 MUHAMMET ALİ GÜRBÜZ Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
356 MUHAMMET EMRE SERTKAYA İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
357 MUHAMMET FATİH ÜNSAL MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
358 MUHAMMET FURKAN BOZAN MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
359 MUHAMMET İKBAL FİDANCI İSTANBUL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
360 MUHAMMET KARAKAYA istanbul cerrahpaşa üniversitesi sağlık bilimler meslek yüksek okulu YENİ BURSİYER
361 MUHAMMET ÖZTEKİN Nişantaşı Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YENİ BURSİYER
362 MUHAMMET TAYYİP ERDOĞAN Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
363 MUHAMMET YUSUF ALKUŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
364 MUHARREM KOÇTEKİN İstinye üniversitesi mühendislik fakültesi YENİ BURSİYER
365 MUKADDES BAYKUŞ MARMARA ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
366 MURAT ÇALIŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
367 MURAT ÇORAK Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
368 MURAT SAMAN Üsküdar Üniversitesi İletişim Faküştesi YENİ BURSİYER
369 MURATHAN KURT Üsküdar üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi YENİ BURSİYER
370 MUSA ŞİMŞEK BOĞAZİÇİ ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
371 MUSTAFA BÜYÜK MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
372 MUSTAFA DOĞAN MARMARA ÜNİ. İKTİSAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
373 MUSTAFA DEVECİ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
374 MUSTAFA AHMET KARADAĞ istanbul esenyurt üniversitesi sanat ve sosyal bilimler fakültesi YENİ BURSİYER
375 MUSTAFA ASAR istanbul medipol üniversitesi eğitim fakültesi YENİ BURSİYER
376 MUSTAFA TAŞTAN İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi YENİ BURSİYER
377 MUZAFFER YAĞMURTAŞAN İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
378 MÜCAHİT EMRULLAH YALÇIN İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
379 NAİLE DEMİRAL MARMARA ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
380 NAZLI DENİZ YEDİTEPE ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
381 NECİP BİNGÖL TÜRK-ALMAN  ÜNİ. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
382 NESLİHAN ÇELİK İSTANBUL ÜNİ. EDEBİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
383 NEŞET POLAT İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SAĞLIK BİLİMLERİ MYO. ESKİ BURSİYER
384 NİHAL CAN İstanbul Gelişim Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YENİ BURSİYER
385 NİSANUR KAPLAN Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
386 NİSANUR SERAP TÜRKERİ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
387 NURÇİN ASLAN İstanbul Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi YENİ BURSİYER
388 NURULLAH DOĞAN ACIBADEM ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
389 NURULLAH EKİNCİ Koç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
390 OĞUZHAN BAĞCI İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
391 OĞUZHAN SEVİNDİ İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi YENİ BURSİYER
392 OKAN ÇOBAN SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. YAŞAM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
393 ONUR PANCAR İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
394 ONUR DİLSİZ Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
395 ORHAN ERDOĞAN YILDIZ TEKNİK ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
396 OSMAN AYGÜN İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
397 OSMAN ONUR PALA İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
398 ÖMER FARUK CANLI İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
399 ÖMER FARUK ERDOĞAN İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
400 ÖMER FARUK ÖZTÜRK İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
401 ÖMER TAHA AKAY İSTANBUL ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
402 ÖNDER GÖKSU MİMAR SİNAN G.S. ÜNİ. MİMARLIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
403 PERVİN ÇAKMAK İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi YENİ BURSİYER
404 PINAR ASLAN Marmara Üniversitesi Marmara Hukuk Fakültesi Hukuk YENİ BURSİYER
405 RABİA BETÜL ŞAHİN ÜSKÜDAR ÜNİ. İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
406 RAMAZAN KARAKAYA İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
407 RAMAZAN KARAYİĞİT İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
408 RAMAZAN ALAK MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
409 RAMAZAN YAKUT MARMARA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
410 RAMAZAN YEŞİLKAYA MARMARA ÜNİ. TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
411 RAMAZAN ŞAHİN Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
412 RECEP TAYYİP ÖDEMİŞ FATİH SULTAN MEHMET ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
413 RECEP TAYYİP ERDOĞAN KARLI Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi YENİ BURSİYER
414 RESUL KIYAK Sağlık bilimleri üniversitesi Hemşirelik fakültesi YENİ BURSİYER
415 RUKİYE ASLAN Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
416 RUKİYE KAYHAN İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu YENİ BURSİYER
417 SAADET ARSLAN İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
418 SAKİNE YETİŞGİN İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
419 SALMAN TAŞTAN MARMARA ÜNİ. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
420 SAMET ÇOBAN MİMAR SİNAN G.S. ÜNİ. MİMARLIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
421 SAMET TABAKÇI Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi YENİ BURSİYER
422 SARA ALDAĞ BOĞAZİÇİ ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
423 SEDA KAYA Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
424 SEFA MERVE TAŞKIN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ YENİ BURSİYER
425 SEHER ERDİNÇ İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
426 SEHER MÜŞTEKİN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
427 SELÇUK HASAN KARAKUŞ İSTANBUL ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
428 SELİN KAYA İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
429 SEMA AKAY MARMARA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
430 SEMA DENİZHAN İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
431 SEMA DEMİRTAŞ Marmara Üniversitesi teknik bilimler yüksekokulu YENİ BURSİYER
432 SEMİHA TAŞ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
433 SERENAY KARDAŞ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
434 SERHAT COŞKUN İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİ. MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
435 SERHAT TÜRKOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. MADEN FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
436 SERHAT KATLAV İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
437 SERHAT ERTEM İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
438 SEVDA CAN İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
439 SEVDA GÜLTEKİN İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
440 SEVDE RABİA POLAT NİŞANTAŞI ÜNİ. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
441 SEYYİD NECMEDDİN ÇEVİK İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
442 SİBEL İNAN İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslami İlimler YENİ BURSİYER
443 SİDAL ÇORAPLI İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
444 SULTAN BAYHAN MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
445 SÜEDA GÜZEL İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi YENİ BURSİYER
446 SÜHEYLA GÜNEŞ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
447 SÜLEYMAN MEMİŞ İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
448 SÜMEYYE AKSOY İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
449 SÜMEYYE AYAZ İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
450 SÜMEYYE ALAN İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
451 SÜREYYA AKBAŞ İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
452 ŞADİYE ÖZTEKİN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
453 ŞAHADET YARDIM MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
454 ŞEHRİBAN POLAT Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
455 ŞERAFETTİN USLU Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YENİ BURSİYER
456 ŞEVAL BERFİN DEMİRAL MARMARA ÜNİ. HUKUK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
457 ŞEYDA GÜRSES İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İnşaat Fakültesi inşaat fakültesi ESKİ BURSİYER
458 ŞEYDA NUR ÇAKIR Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
459 ŞEYİMA KIRMIZITAŞ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
460 ŞEYMA SEVİL MARMARA ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
461 ŞEYMA NUR GÜNGÖR MARMARA ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
462 ŞEYMA SENA DOĞAN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
463 ŞEYMA YAŞARGÜN Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
464 ŞULE YİĞİT MARMARA ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
465 ŞÜHEDA BAŞTAŞ Gedik Üniversitesi Gedik Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi YENİ BURSİYER
466 TAHA DÖNER İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
467 TALHA KAMIŞ MARMARA ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
468 TUĞBA DENİZHAN İSTANBUL GELİŞİM ÜNİ. SAĞLIK HİZMETLERİ MYO. ESKİ BURSİYER
469 TUĞBA KUŞ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
470 TUĞBA ÇAKIR Medeniyet Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
471 TUĞBA NUR YALDIZ Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
472 TÜLAY ALPTEKİN İSTANBUL ÜNİ. İLETİŞİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
473 UĞUR DURMUŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. GEMİ İNŞAATI VE DENİZCİLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
474 UMUT KALAYCI Marmara Üniversitesi sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
475 UTKU MERİÇ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİ. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
476 ÜMMİSELAME GÜNDOĞAN İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi YENİ BURSİYER
477 ÜMMÜGÜLSÜM CANSAP istanbul aydın sağlık fakültesi YENİ BURSİYER
478 ÜMMÜHAN KARACA İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
479 VAKKAS KORKMAZ MARMARA ÜNİ. EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
480 VAKKAS TAŞDEMİR İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi YENİ BURSİYER
481 VEYSEL GÜLLÜER HALİÇ ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ MYO. ESKİ BURSİYER
482 VEYSEL ONUR TAŞAR İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
483 VEYSEL SUNAR Mef Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
484 YAHYA DÜNDAR İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
485 YAKUP YILDIRIM İSTANBUL ÜNİ. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
486 YAKUP ELVEREN İstanbul Cerrahpaşa üniversitesi Meslek yüksekokulu YENİ BURSİYER
487 YAKUP GÜLTEKİN Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi YENİ BURSİYER
488 YASEMİN RUHAT ÖZBEK İSTANBUL ÜNİ. İKTİSAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
489 YASİN ÇETİN MEF ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
490 YASİN KAYA İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
491 YUNUS EMRE BOZTEMİR İSTANBUL ÜNİ. İKTİSAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
492 YUNUS EMRE BAŞIM İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi YENİ BURSİYER
493 YUSRA ALDAĞ MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
494 YUSUF YAŞAR YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
495 YUSUF  BAĞDAT İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
496 YUSUF SEVİL İSTANBUL ÜNİ. İKTİSAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
497 YUSUF KIRAN YILDIZ TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
498 YUSUF DİYAR YILDIZ Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi YENİ BURSİYER
499 YUSUF İSLAM ÇİÇEK İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi YENİ BURSİYER
500 YUSUF KARAKUŞ gelişim üniversitesi sağlık bilimleri yüksek okulu YENİ BURSİYER
501 YUSUF KOÇ İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu YENİ BURSİYER
502 YUSUF SEFA POYRAZ Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
503 ZAHİDE BETÜL SALİ Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu YENİ BURSİYER
504 ZEHRA KAHRAMAN MARMARA ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
505 ZEHRA ÇELİK İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA EĞİTİM FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
506 ZEHRA KARAKAYALI İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SAĞLIK HİZMETLERİ MYO. ESKİ BURSİYER
507 ZEHRA AY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA FLORENCE NİGHTİNGALE HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ YENİ BURSİYER
508 ZEHRA DEMİRAL ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK FAKÜLTESİ YENİ BURSİYER
509 ZEHRA KILIÇ İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi YENİ BURSİYER
510 ZEHRA SOYOĞLU Marmara üniversitesi Eğitim Fakültesi YENİ BURSİYER
511 ZELİHA NUR EROĞLU İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
512 ZEYNEL ERTÜRK İSTANBUL ÜNİ. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
513 ZEYNEP DEDE İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
514 ZEYNEP AKBAŞ MARMARA ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
515 ZEYNEP MERT İSTANBUL ÜNİ. İLAHİYAT FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
516 ZEYNEP ALAKUŞ PİRİ REİS ÜNİ. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
517 ZEYNEP ÖZCAN İSTANBUL ÜNİ-CERRAHPAŞA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ESKİ BURSİYER
518 ZEYNEP DAĞTEKİN Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi YENİ BURSİYER
519 ZEYNEP KARAYILAN İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi YENİ BURSİYER
520 ZEYNEP OKAT İstanbul Gelişim Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu YENİ BURSİYER
521 ZEYNEP SENA GÜLER Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER
522 ZÜLEYHA GÖLGELİKAYA Medeniyet Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi YENİ BURSİYER

İstanbul’daki Üniversitelerde okuyan öğrencilerin burs başvuru sonuçları açıklandı.

S.N Adı Soyadı Üniversite Fakülte
1 Abdulhalim Savaş Ankara Hukuk
2 Abdulkadir Dağ Ankara Hukuk
3 Abdulkadir Turan Gazi Mühendislik
4 Abdullah Ünal Gazi Eğitim Bilimleri
5 Abdulmelik Elmas Gazi Mühendislik
6 Abdulsamet Uyar Gazi Sağlık Bilimleri
7 Abdulvahap Kutlu Gazi Gazi Eğitim
8 Abdurrahman Derda Karaaslan Gazi Mühendislik
9 Abuzer Aydın Sağlık Bilimleri Hemşirelik Yüksekokulu
10 Ahmet Değirmendaş Gazi Teknoloji Fakültesi
11 Ahmet Polat Gazi Spor Bilimleri Fakültesi
12 Atiye Özbek Hacettepe Tıp
13 Ayşe Gizem Avcı Ankara Eczacılık
14 Ayşe İzci Gazi Gazi Eğitim
15 Ayşe Kaymak Ankara Sağlık Bilimleri
16 Ayşegül Gökdaş Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri
17 Berfin Eken Gazi Eczacılık
18 Berfin Yavaş Gazi Eczacılık
19 Berivan Alpkıray Başkent Sağlık Bilimleri
20 Berkan Fırat Gazi Teknik B. MYO
21 Betül Özışık Yıldırım Beyazıt Tıp
22 Beyzanur Çorman Gazi Tıp
23 Buse Yolalan Ankara Sağlık Bilimleri
24 Büşra Açar Ankara Hukuk
25 Büşra Adalı Hacettepe Sağlık Bilimleri
26 Cansu Akkuş Hacettepe Hemşirelik
27 Cansu Çetin Ankara Hemşirelik
28 Ceyda Yayla Sağlık Bilimleri Tıp
29 Ceylan Ocak Gazi Sağlık Bilimleri
30 Derya Kaya Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri
31 Dilan Demir Sağlık Bilimleri Çocuk Gelişimi
32 Dilan Tokdaş Hacettepe Eczacılık
33 Dilek Şeker Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri
34 Doğuş Doğan Gazi İİBF
35 Doğuyıldız İşler Ankara Eczacılık
36 Ebubekir Yılan Hacı Bayram Veli Hukuk
37 Ecrin Kılınç Atılım Mühendislik
38 Elif Berfin Şahin Hacettepe Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
39 Elif Görücü Ankara Mühendislik
40 Emine Işık Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri
41 Emine Kılıç Yıldırım Beyazıt Tıp
42 Enfal Yetiş Yıldırım Beyazıt Mühendislik ve Doğa Bilimleri
43 Erkan Alagöz Gazi Diş Hekimliği
44 Erkan Çekici Ankara Hukuk
45 Ersin Özdemir Gazi Sağlık Bilimleri
46 Esma Önül Başkent Fen-Edebiyat
47 Esma Yakaryilmaz Ankara Sağlık Bilimleri
48 Fatih Erdoğan Yıldırım Beyazıt İnsan ve Toplum Bilimleri
49 Fatma Erdil Sağlık Bilimleri Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
50 Ferhat Albayrak Ankara DTCF
51 Ferhat Polat Ankara Mühendislik
52 Fırat Deniz Gazi Sağlık Bilimleri
53 Filiz Polat Ankara Sağlık Bilimleri
54 Furkan Çetin Hacettepe Sağlık Bilimleri
55 Furkan Han Hacettepe Sağlık Bilimleri
56 Furkan Yılmaz Yıldırım Beyazıt Siyasal Bilgiler Fakültesi
57 Gülsüm Kutlu Ankara Sağlık Bilimleri
58 Güner Aslan Hacettepe Eğitim Bilimleri
59 Hakan Yerlikaya Sağlık Bilimleri Sağlık
60 Hamza Şimşek Hacettepe Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
61 Hasan Demir Ankara İlahiyat Fakültesi
62 Hatice Ay Ankara Eğitim Bilimleri
63 Hatice İnal Yıldırım Beyazıt İslami İlimler
64 Hatice Kaya Ankara Sağlık Bilimleri
65 Hatice Uygun Sağlık Bilimleri Sağlık Bilimleri
66 Havva nur Sari Ankara Hukuk
67 İbrahim Ethem Coşkun Hacı Bayram Veli Hukuk
68 İbrahim Halil Akbaş Gazi Sağlık Bilimleri
69 İlkay Ergen Hacı Bayram Veli Hukuk
70 İlknur Yoldaş Ankara Ziraat Fakültesi
71 İsmail Ünsal Yılmaz Hacettepe Elektrik
72 Mehmet Can Aslangiray Hacettepe Sağlık Bilimleri
73 Mehmet Erol Ankara Diş Hekimliği
74 Mehmet Furkan Atıcı Gazi Teknoloji Fakültesi
75 Mehmet Şahin Ankara Eğitim Bilimleri
76 Mehmet Uzun Ankara Eğitim Bilimleri
77 Melik Ahmet Akçınar Ankara Hukuk
78 Merve Çevik Ankara Eczacılık
79 Merve İrem Uluçay Ankara Hukuk
80 Merve Karakuş Hacettepe Eczacılık
81 Merve Nur Fırat Gazi Diş Hekimliği
82 Merve Rençber Yıldırım Beyazıt Tıp
83 Merve Topbaş Yıldırım Beyazıt Tıp
84 Meryem Tosun Hacettepe Eğitim Bilimleri
85 Muhammet Barış Erdemirci Hacı Bayram Veli Hukuk
86 Muhammet Enes Avcı Ankara İlahiyat Fakültesi
87 Muhammet Fatih Güven Yıldırım Beyazıt Mühendislik ve Doğa Bilimleri
88 Muhammet Polat Hacı Bayram Veli Hukuk
89 Muhammet Sefa Karataş Hacettepe Sağlık Bilimleri
90 Muhammet Ümit Yüksel Hacettepe Eczacılık
91 Murat Akgün Ankara Fen Fakültesi
92 Musa Canpolat Hacı Bayram Veli İİBF
93 Musa Kubiay Kınacı Hacettepe Hukuk
94 Mustafa Atmış Gazi Tıp
95 Mustafa Erdoğan Hacı Bayram Veli Hukuk
96 Mustafa Pamuk Hacettepe İİBF
97 Mustafa Polat Gazi Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
98 Mustafa Temmuz Sayın ODTÜ Mühendislik
99 Mücahit Etker Hacettepe Sağlık Bilimleri
100 Nazife Koyuncu Ankara Hukuk
101 Nuran Han Hacettepe Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
102 Nuray Aslan Ankara Hukuk
103 Nurcan Ekinci Hacettepe Sağlık Bilimleri
104 Nurullah Aydın Ankara Mühendislik
105 Onur Doğan Gazi Sağlık Bilimleri
106 Osman Dikici Hacettepe Mühendislik
107 Osman Koca Hacettepe Eğitim Bilimleri
108 Özge Gürses Hacettepe Hemşirelik
109 Özge Karaciyan Sağlık Bilimleri Eczacılık
110 Özlem Kaygusuz Hacettepe Sağlık Bilimleri
111 Pınar Göçen Ankara Eczacılık
112 Ramazan Açıkgöz Yıldırım Beyazıt Tıp
113 Recep Hamurcu Yıldırım Beyazıt Mühendislik ve Doğa Bilimleri
114 Rukiye Selvitopu Gazi Gazi Eğitim
115 Saadet Ebrar Bulut Hacettepe Hukuk
116 Safiyye Şimşek Sosyal Bilimler Siyasal Bilimler
117 Salih Ay Sağlık Bilimleri Tıp
118 Sara Kızıldağ Hacettepe Sağlık Bilimleri
119 Seda Çetin Hacettepe Sağlık Bilimleri
120 Seda Yağmur Gazi Sağlık Bilimleri
121 Sema Nur Şahin Gazi Tıp
122 Servet Alan Ankara Hukuk
123 Sevda Temir Hacettepe Eğitim Bilimleri
124 Sevgi Nur Geliç Gazi Diş Hekimliği
125 Sevilay Günay Sapdüzen Gazi Eczacılık
126 Seyfullah Karadoğan Gazi Tıp
127 Sibel Ertaş Ankara Eczacılık
128 Sinem Arslantaş Hacettepe Hemşirelik
129 Suzan Daysal Ankara Eğitim Bilimleri
130 Sümeyya Bektaş Ankara Mühendislik
131 Sümeyye Esma Çelik Yıldırım Beyazıt İslami İlimler
132 Şeval İşlek Sağlık Bilimleri Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
133 Şeyma Güler Yıldırım Beyazıt Diş Hekimliği
134 Şeyma Toprak Ankara Hukuk
135 Şule Doğan Hacettepe Sağlık M.Y.O.
136 Taha Tan Sağlık Bilimleri Tıp
137 Tuğbanur Polat Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi
138 Tuğçe Tosun Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri
139 Yasemin Sarıkaya Gazi Eczacılık
140 Yeliz Suçağı Ankara Hukuk Fakültesi ADMYO
141 Yunus Emre Polat Sağlık Bilimleri Tıp
142 Yusuf Çelik Hacettepe Eğitim Bilimleri
143 Yusuf Keskin Ankara Eczacılık
144 Yusuf Talha Korkmaz Gazi Tıp
145 Yusuf Tekbaş Gazi İİBF
146 Zeliha Şimşek Ankara Sağlık Bilimleri
147 Zeriban Yıldırım Atılım Sağlık Bilimleri
148 Zeynep Karataş Ankara Ziraat Fakültesi
149 Zeynep sude Bozan Sağlık Bilimleri Sağlık Bilimleri
150 Zöhre Zengin Gazi Eczacılık
151 Zülfikar Ertürk Ankara Veteriner Fakültesi
152 Emrullah Çelik ODTÜ Mühendislik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu