GölbaşıYan Manşet

AK Parti Gölbaşı Hakan Toydaş’la yola devam dedi

Adıyaman Gölbaşı AK Parti 7. Olağan Kongresinde mevcut başkan Hakan Toydaş yeniden başkan seçildi.

Bugün Foto Yüksek Düğün Salonu’nda yapılan kongrede Av. Hakan Toydaş yapılan seçimde tekrar başkan seçildi.

Toydaş yaptığı konuşmasında, şu ifadelere yer verdi:

HİZMETLERİMİZ İÇİN YİNE DESTEKLERİNİZİ İSTEYECEĞİZ

”Şimdi bu kongremiz ile yeni bir döneme başlamış olacağız. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılı olan 2023 yılı için belirlediği büyük vizyon için Allah’ın yardımı ve sizin desteklerinizle yine aynı hizmet aşkıyla çalışmak zamanı. Dünya 5’ten büyüktür deyip uluslararası arenada ülkemiz adına her türlü mücadeleyi veren ve milletimizin menfaatleri için gecesini gündüzüne katarak çalışan liderimize layık olma ve onun çizdiği vizyonla 2023’e kadar yoruldum demeden, şikâyet etmeden hizmet etme zamanı. Bu hizmet aşkımızda, şimdiye kadar hiçbir destekten kaçınmayan başta sayın genel merkez disiplin kurulu başkanımız Ahmet Aydın olmak üzere, milletvekillerimiz İbrahim Halil Fırat, Muhammed Fatih Toprak, Yakup Taş ve İl Başkanımız Mehmet Dağtekin’den 2023 hedefleri doğrultusunda çıktığımız yolda yine destek isteyeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun diyor ve hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.’

Toydaş’ın teşekkür mesajı ise şöyle;

Ak Parti Gölbaşı 7. Olağan Kongremiz’e Divan Başkanlığı yapan 24, 25 ve 26. Dönem Yozgat Milletvekili Sayın Dr. Ertuğrul Soysal’a, GMDK Başkanımız Sayın Ahmet Aydın’a, milletvekillerimiz Sayın I. Halil Fırat’a, Sayın Muhammed Fatih Toprak’a, Sayın Yakup Taş’a, İl Başkanımız Sayın Mehmet Dağtekin’e, Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Kılınç’a, İl Genel Meclisi Başkanımız Sayın Mehmet Can Erdoğan’a, Kahta İlçe Başkanımız Sayın Bedir Yeni’ye, Besni İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Çiğdem’e, Tut İlçe Başkanımız Sayın Ahmet Öztürk’e, Besni Belediye Başkanımız Sayın Eyüp Mehmet Emre’ye, Samsat Belediye Başkanımız I.Halil Fırat’a, Gerger Belediye Başkanımız Sayın Erkan Aksoy’a, Köseceli Belediye Başkanımız Sayın Kerim Durgut’a, Önceki Dönem Gölbaşı Belediye Başkanı Sayın Yusuf Özdemir’e, Önceki Dönem İlçe Başkanlarımız Sayın Cuma Karais’e, Sayın Nizami Yancar’a, Sayın Yaşar Gül’e, İl Genel Meclisi üyelerimize, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Sayın Mustafa Çırakoğlu’na, Kadın Kolları Başkanı Asiye Bulundu’ya, Memur-Sen Gölbaşı İlçe Temsilcisi Sayın Akif Torun ve bağlı sendika temsilcilerine ve yönetim kurulu üyelerine, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Sayın Mahmut Yetişgen’e ve burada ismini sayamadığım uzaktan ve yakından gelen tüm STK temsilcilerine, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan dava arkadaşlarıma ve kongremize katılıp burada ismini sayamadığım tüm misafirlerimize, Geçmiş Dönem birlikte yol yürümekten gurur duyduğum yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, kongremizin gizli kahramanları gençlik ve kadın kollarımıza, Balkar Belediye Başkanımız Sayın Orhan Orhan’a, Belören Belediye Başkanımız Sayın Mahmut Turan’a, İl Genel Meclisi üyelerimize, Belediye Meclisi Üyelerimize ayrı ayrı teşekkür eder, yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar dilerim.

Konuşmalardan sonra yapılan genel kurulda Avukat Hakan Toydaş kullanılan 143 oyun tamamını alarak AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı’na yeniden seçildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu